29 września 2022

Wydarzenie Poland SailPoint User Group

Heading 4 - Sub heading

Heading 1 - Event Title

Heading 4 - Sub heading

Heading 1 - Event Title

Praca zdalna i hybrydowa stała się w ostatnim czasie bardzo popularna. Rosnące użycie aplikacji SaaS i szybka ewolucja infrastruktury IT powoduje, że bezpieczne zarządzanie tożsamością staje się coraz bardziej skomplikowane i trudne. Według niedawno opublikowanego raportu Identity Defined Security Alliance (IDSA), 84% naruszeń ma związek z tożsamością. Dlatego stworzenie dojrzałego programu zarządzania tożsamością cyfrową jest kluczowe w budowaniu strategii bezpieczeństwa organizacji. W związku z tym, cieszymy się, że możemy Cię zaprosić na wydarzenie SailPoint User Group dedykowane użytkownikom platformy firmy SailPoint. Nasi eksperci, praktycy podzielą się wiedzą, doświadczeniem i najlepszymi praktykami z zakresu zabezpieczania tożsamości. Będzie to unikalna okazja, żeby się spotkać i porozmawiać o wyzwaniach, kierunkach rozwoju i planach.

Weź udział w wydarzeniu Poland User Group. Spotkaj się z innymi użytkownikami platformy SailPoint i dowiedz się, jak tworzą i rozwijają swoje programy zarządzania tożsamością, aby sprostać rosnącej liczbie wyzwań, przy jednoczesnym zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa.

Jeśli interesuje Cię temat bezpiecznego zarządzania tożsamością dołącz już dziś do polskiej społeczności User Group na portalu Compass, aby poznać się z innymi użytkownikami naszej platformy. Możesz to zrobić w każdej chwili, również przed i po wydarzeniu. Nie jesteś jeszcze członkiem społeczności? Dowiedz się, jak się zarejestrować.

Podczas wydarzenia:

  • Uzyskaj przydatne informacje i najlepsze praktyki od innych użytkowników, którzy borykają się z podobnymi wyzwaniami związanymi z zarządzaniem tożsamością.
  • Kształtuj przyszłość polskiej Grupy Użytkowników i sugeruj tematy do przyszłych dyskusji.
  • Zrelaksuj się z nami podczas aktywności kuluarowych w wyjątkowym miejscu jakim jest Muzeum Polskiej Wódki.

Lokalizacja wydarzenia

Muzeum Polskiej Wódki
Plac Konesera 1
03-736 Warszawa
Polska

The core of Identity Security